• تلفن: 09128008510
  • ایمیل: info@tehranpartyco.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

اجاره بخاری 

از گذشته تا اکنون یکی از دغدغه های مردم در زمان داشتن تشریفات مجالس ، برگزاری آن بوده که با تمام کاستی ها و کمبودها بتوانند به بهترین شکل برگزار کنند.

امروزه صاحبان تالارها و سالن های بزرگ برای برگزاری یک مراسم با توجه به هزینه های بسیار زیادی که از مشتریان دریافت می کنند، دیگر کسی تمایل به برگزاری مراسمات و مجالس در سالن های بزرگ شهر و صرف هزینه سنگین را ندارد.

به همین جهت اکثر مردم به سمت موسسات و کارگروه های ارائه دهنده خدمات مجالس و تشریفات روی آورده اند و با صرف حداقل هزینه ها، مراسمات خود را به بهترین شکل ممکن برگزار می کنند.

خوشبختانه طی چندین سال اخیر، تشکیل موسسات و گروه های خدمات تشریفاتی رو به افزایش بوده و با گذران روزها، با استفاده از متدهای روز دنیا، خدمات گوناگونی را به مردم ارائه می دهند.

یکی از این موسسات، گروه خدمات مجالس تهران پارتی می باشد که توانسته در ارائه خدمات مجالس به خصوص اجاره بخاری و دارا بودن انواع بخاری گازی,بخاری کپسولی,بخاری انرژی,بخاری فضای باز,بخاری قارچی,بخاری پاسیو در خدمت شما در سراسر کشور می باشد.

گروه تشریفات تهران پارتی  آماده ارائه خدمات و ملزومات از جمله اجاره بخاری,اجاره بخاری قارچی,اجاره بخاری انرژی,اجاره بخاری کپسولی,اجاره بخاری فضای باز,اجاره بخاری برقی جهت برگزاری خدمات مجالس و میهمانی شما عزیزان می باشد.این موسسه تا به امروز توانسته است با ارائه برترین امور تشریفاتی در کلیه مناطق کشور ، موجب رفع نیازهای مشتریان گرامی شود و حس ارامش و رضایتمندی آنان را جلب کند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

error: !!کپی ممنوع می باشد