08
فوریه

اجاره بخاری برقی

اجاره بخاری برقی در تهران پارتیکو

اجاره بخاری برقی

اجاره بخاری برقی مناسب با فضا و مراسم شما از مهم ترین دغدغه های شرکت تهران پارتیکو است.

از این رو شرکت تهران پارتیکو مجموعه ای از انواع بخاری را برای انواع فضاهای مراسمات شما فراهم کرده است تا مجالس شما به بهترین نحو ممکن برگذار شود.

اجاره بخاری برقی در تهران پارتیکو

بخاری برقی با تنوع بالایی روانه به بازار عرضه می شوند بنابراین آشنایی با انواع بخاری برقی به شما عزیزان کمک می کنند که در ابتدا مدل مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سپس به سراغ برند و یا امکانات هیتر برقی بروند.

  • رادیاتور تابشی
  • بخاری فن دار
  • رادیاتور برقی
  • بخاری کانوکتوری
  • بخاری حمامی

بخاری تابشی

بخاری تابشی برخلاف سایر بخاری های برقی با گرم کردن هوا و انتقال انرژی گرمایی، محیط را گرم نمی کند و در واقع از انرژی تابشی برای گرم کردن اجسام استفاده می کند و گرما از المنت به یک سطح سرد یعنی محیط منتقل می شود. از اجزای بخاری برقی تابشی می توان به یک یا چند لامپ، المنت و یک سطح بازتابنده اشاره کرد.

بخاری تابشی در تهران پارتیکو

بخاری تابشی در نوع ثابت و قابل حمل موجود است و نور نارنجی و قرمز آن ها معمولا قابل مشاهده هستند.اکثر بخاری تابشی های عرضه شده در بازار دارای ترموستات و سیستم قطع خودکار هستند که درصورت زیاد داغ شدن، به صورت خودکار خاموش می شود.

مزایا بخاری تابشی: مصرف انرژی پایین تر در مقایسه با سایر بخاری برقی ها، قابلیت ایجاد بخار و رطوبت در برخی از مدل ها و مناسب برای فضای باز

معایب بخاری تابشی: استفاده ازآن در اتاق خواب توصیه نمی شود زیرا نور و تابش ایجاد شده در شب می تواند آزاردهنده باشد. احتمال آتش سوزی وجود دارد

بخاری فن دار

همان طور که از نام بخاری فن دار مشخص است، این مدل برای انتقال بهتر و سریع تر گرم شدن محیط دارای فن است.این مدل ها معمولا مجهز به ترموستات هستند و به لطف سنسور های تعبیه شده، در صورت گرم شدن بیش از حد به صورت خودکار خاموش می شوند.

بخاری فن دار

سوالات زیادی در خصوص مصرف برق بخاری برقی فن دار مطرح شده بود که در پاسخ به آن ها می توان گفت که این مدل ها دارای فن و یا به اصطلاح پنکه هستند و به همین دلیل گرما را سریع انتقال می دهند.

بخاری برقی های امروزی برای کاهش مصرف انرژی به تکنولوژی های جدید مجهز شده اند و نگرانی بابت مصرف برق بخاری برقی فن دار استاندارد وجود ندارد.

مزایا بخاری فن دار: دارای 100 درصد بازده و گرم شدن سریع محیط، سطح ایمنی بسیار بالا و عدم کاهش اکسیژن محیط

معایب بخاری فن دار: در محیط های مرطوب کارایی ندارد، خرید آن برای اتاق های بزرگ توصیه نمی شود و دارای صدای زیاد

رادیاتور برقی

رادیاتور برقی دارای شکل و شمایلی شبیه به رادیاتور است که به جای آب در داخل از روغن استفاده شده و نحوه کار آن بدین گونه است که روغن توسط المنت گرم شده و جریان روغن گرم در پره ها منجر به داغ شدن آن و در نهایت گرم شدن محیط می شود.

رادیاتور برقی با عنوان های شوفاژ برقی و یا حتی رادیاتور روغنی شناخته می شود و باید بدانید که روغن این دستگاه نیاز به تعویض ندارد. پیش از خرید بخاری برقی یا هیتر حتما این نکته را در نظر داشته باشید که رادیاتور برقی در مقایسه با بخاری گازی دارای هزینه مصرفی بالاتری است و به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای کوچک مانند اتاق خواب توصیه می شود.

رادیاتور برقی

مزایا رادیاتور برقی: ایمنی بیشتر و امکان استفاده از آن برای خشک کردن لباس، عدم ایجاد آلایندگی، خشک‌ نکردن هوای محیط، تعمیر و نگهداری با کمترین هزینه، سبک و کم بودن وزن و بدون صدا

معایب رادیاتور برقی: مصرف بالا، قدرت گرمایشی کمتر در مقایسه با بخاری گازی

ظرفیت حرارتی رادیاتور برقی معمولا 9000 تا 3000 کیلوکالری در ساعت بوده و برای گرم کردن محیط های با ابعاد 15 متر مربع مناسب است.

از دیگر ویژگی های رادیاتور برقی می توان به دو حالت گرمایی، ترموستات و روشن شدن خودکار نام برد که پیش از خرید رادیاتور برقی حتما به جنس رادیاتور، کیفیت و رنگ آن توجه کنید. از مقاومت بالا رادیاتور در برابر زنگ زدگی و از سطح صاف آن مطمئن شوید زیرا خرید مدل هایی که دارای لبه های تیز هستند، خطر آفرین است.

بخاری کانوکتوری

بخاری کانوکتوری در اغلب موارد بدون فن ارائه می شود که از عملکردی مشابه با بخاری برقی فن دار برخوردار است اما با تفاوت این که از فن بهره نمی برد و یکی از مواردی است که پیش از خرید بخاری برقی یا هیتر نباید فراموش کرد.

بخاری کانوکتوری

مزایا بخاری کانوکتوری: کاملا بی صدا

معایب بخاری کانوکتوری: اندازه بزرگ

بخاری حمامی

برخی از افراد به دنبال یک وسیله گرمایشی برای حمام و سرویس بهداشتی خود هستند که ضد آب بوده و خطری را به همراه نداشته باشد و به این افراد توصیه می شود که پیش از خرید بخاری برقی یا هیتر حتما این بخش را مطالعه کنند.

بخاری حمامی

بخاری حمامی به منظور قرار دادن در حمام و یا سرویس های بهداشتی تولید شده است که دارای ایمنی بسیار بالا بوده و نگرانی بابت رطوبت 100 درصدی محیط و یا بروز آتش سوزی وجود ندارد.

بخاری حمامی معمولا دارای کلید خاموش و روشن به صورت یک بند، فضایی برای قرار دادن حوله و لامپ مادون قرمز است که توجه داشته باشید که حتما از یک سیستم برق ضدآب استفاده کنید.

مزایا بخاری حمامی: دارای ایمنی بسیار بالا و امکان خشک کردن حوله

معایب بخاری حمامی: محدودیت استفاده و مناسب برای سرویس بهداشتی

تهران پارتیکو

تهران پارتیکو مجری تهویه مطبوع مراسمات مختلف شما از جمله : سمینارها،کنفرانس ها ،همایش ها ،نمایشگاه ها،و تمامی مراسم ها و  جشن های شما در محیط های باز و بسته می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم از تهران پارتیکو برخورداری از تجربه چندین ساله کارشناسان خبره و دلسوز ماست که در همه مراحل اعم از انتخاب، ارسال و نصب تجهیزات در کنار شما بوده و برای هرچه بهتر شدن مراسم و نمایشگاه شما را کمک و همراهی می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با کار شناسان ما در تهران پارتیکو تماس حاصل فرمایید.