اجاره چادر 

 

اجاره چادر ضد آب برزنتی جهت پوشش سازه های دائم و موقت در تهران پارتی

چادر نمایشگاهی در انواع مختلفی می باشد که با توجه به شرایط استفاده از سازه اسپیس تمامی چادر های عرضه شده توسط این شرکت ضد آب است.

انواع چادر

انواع چادر برزنتی ضد آب موجود می باشد.اجاره چادر در ابعاد و اندازه های مختلف امکان پذیر است.اجاره چادر همراه با اسکلت اسپیس قابل انجام می باشد.اجاره چادر جهت مسقف کردن فضا توسط چادر جهت احداث سالن چادری برای انواع کاربرد مراسم جشن,افتتاحیه,همایش,عروسی,تکیه و تمامی مراسمی که احتیاج به فضای مسقف با چادر را داشته باشند کاربرد دارد.

چادر های اجاره ای در تهران پارتی به صورت کاملا ضد آب می باشند.همچنین چادر هیئت جهت اجاره موجود است.چادر هیئت جهت برپایی و احداث هیئت کاربرد دارد.هیئت های مذهبی می توانند چادر مورد نیاز خود را به صورت اجاره چادر از تهران پارتی تهیه نمایند.

اجاره چادر مراسم در تهران پارتی همراه با اسکلت  است .اجاره چادر برزنت در تهران و کرج و تمامی شهر های کشور توسط تهران پارتی  قابل اجرا می باشد.چادرها دارای کاربرد های متفاوتی می باشد از چادر ترانزیتی بابت پوشش سقف و فضاهایی که در معرض تابش نور خورشید و بارندگی باشند استفاده می شود.

1 – چادر لمینت:چادر لمینت بیشتر در مکان هایی استفاده می گردد که به مقاومت کمی نیاز باشد قیمت این چادر نسبتا ارزان است

2 – چادر یک رو ترانزیتی : چادر ترازیتی دارای دو مدل گرم بالا و گرم پایین تولید می گردد که دارای استحکام بالایی می باشد و جهت سقف سالن و ماشین های سنگین کاربرد دارد

3 – چادر دو رو کره ای

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید