21
مارس

خرید یا اجاره سیستم‌های صوتی

خرید یا اجاره سیستم‌های صوتی

خرید یا اجاره سیستم‌های صوتی

امروزه همه در منازل خود و یا در محل کارشان از سیستم‌های صوتی، یعنی ضبط یا باند استفاده می‌کنند ولی بعضی‌ها در مراسم‌های خود چه جشن و چه در عزاداری معمولا سیستم‌های صوتی مورد نیاز خود را اجاره می‌کنند.

اجاره سیستم‌ صوتی به این صورت است که شما برای مدتی که می‌خواهید سیستم مورد نیاز خود را از مغازه‌هایی مانند کرایه وسایل منزل با توجه به استفاده‌ای که از آن دارید، اجاره می‌کنید و تا زمانی که مشخص کرده‌اید آن را بر می‌گردانید. در زمانی که دستگاه دست شما است هیچ‌گونه آسیبی نباید به آن زده شود وگرنه باید خسارت آن را بدهید و یا آن وسیله را از صاحبش بخرید.

اجاره سیستم صوتی  و باند چه فوایدی دارد

امروزه با افزایش قیمت و توانایی مردم در خرید، همه راهی برای دسترسی راحت به امکانات پیدا می‌کنند.برای استفاده از هر چیزی می‌توانید راهی مناسب انتخاب کنید.به عنوان مثال برای گرفتن مراسمی لازم نیست که همه وسایل را خریداری کنید.شما می‌تواندی میز و صندلی، لوازم و ظروف پذیرایی و مواردی دیگر را به صورت اجاره در دسترس داشته باشید. یکی از این موارد که وجود آن در هر مراسمی لازم و ضروری است اجاره سیستم صوتی می‌باشد.

با این امکانات شما دیگر احتیاجی به پرداخت هزینه زیاد در جهت داشتن ضبط و باند در مراسم و یا مهمانی‌ها ندارید و با پرداخت هزینه کم می‌توانید هر وسیله‌ای که احتیاج دارید را برای مدتی اجاره کنید و از آن استفاده کنید.

البته یک مسئله مهم در ارتباط با خرید یا اجاره دستگاه وجود دارد، آن هم بودجه شما است.شما باید با توجه به بودجه‌تان سیستم صوتی مورد نیاز خود را اجاره و یا خریداری کنید.

خرید یا اجاره سیستم‌های صوتی

کاربرد سیستم‌های صوتی(اجاره سیستم صوتی) در مراسم‌های مختلف

شما می‌توانید برای سالن‌های همایش و کنفرانس، هیئت‌ها و مراسم‌های عزاداری، عروسی‌ها و جشن‌های این چنینی یا حتی مراسم تولد، در مسابقه‌های ورزشی، شاید هم در کنسرت‌ها و سالن‌های تئاتر سیستم صوتی مورد نیاز خود را اجاره کنید.همان طور که در بالا اشره شد این سیستم ها بنا به استفاده شما و همچنین بزرگی و یا کوچکی فضا متغیر می باشند.

اندازه سالن در انتخاب این سیستم ها بسیار مهم می باشد و برای سالن های کوچک نمی توان از سیستم های قوی با توان خروجی بالا استفاده کرد چراکه نه تنها وضوح صدای خوبی تولید نمی کنند،بلکه باعث آزار و اذیت افراد حاضر در سالن هم می شوند، پس به این موضوع باید توجه ویژه کرد.

مسئله دیگر که در اجاره سیستم صوتی مطرح است، مربوط به نوع استفاده می باشد.اقلام همراه این سیستم های صوتی معمولا برای مراسم های مختلف، متفاوت است. برای مراسم هایی مانند عزاداری و یا مراسم های مذهبی،به دلیل برگزاری این مراسم ها در فضای باز از باند هایی با خروجی بالا استفاده می شود.به غیر از باند، همراه با این سیستم ها یک آمپلی فایر نیز برای تقویت صدا ارائه می شود. (نورپردازی)

کرایه (یا خرید) سیستم های صوتی در مراسم های شاد

حال که درباره اجاره سیستم برای مراسم های مذهبی و عذاداری های صحبت کردیم، وقت آن است که در ارتباط با استفاده از این وسایل در مراسم های شادی مانند مهمانی ها، عروسی، جشن تولد و… صحبت کنیم.

در این مورد از مراسم اقلامی که به همراه این سیستم ها ارائه می شود،کمی با مراسم هاس مذهبی تفاوت دارد.در این مراسم ها علاوه بر باند و آمپلی فایر،از رقص نور نیز استفاده می شود. این رقص نور ها برای جلوه بخشیدن به فضای جشن مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران زیادی نیز دارند، البته در این مدل مراسم ها از دستگاه های تولید بخار نیز استقاده می شود اما این دستگاه ها جزء وسایل همیشگی جشن ها نیست و بیشتر در کنسرت مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید یا اجاره سیستم‌های صوتی

تهران پارتیکو

تهران پارتیکو مجری تهویه مطبوع مراسمات مختلف شما از جمله : سمینارها،کنفرانس ها ،همایش ها ،نمایشگاه ها،و تمامی مراسم ها و  جشن های شما در محیط های باز و بسته می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم از تهران پارتیکو برخورداری از تجربه چندین ساله کارشناسان خبره و دلسوز ماست که در همه مراحل اعم از انتخاب، ارسال و نصب تجهیزات در کنار شما بوده و برای هرچه بهتر شدن مراسم و نمایشگاه شما را کمک و همراهی می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با کار شناسان ما در تهران پارتیکو تماس حاصل فرمایید.