20
مارس

نورپردازی جایگاه عروس

نورپردازی جایگاه عروس

نورپردازی جایگاه عروس

از موارد دیزاینی در هر مراسم عروسی جایگاهی هست که برای عروس و داماد چیده می شود. این جایگاه از آنجا که مورد توجه بخصوص و نقطه اصلی نگاه هاست از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچه زیبایی کار دراین قسمت بیشتر باشد بر زیبایی کار تشریفات می افزاید. معمولا بعد از ورود، عروس و داماد درجایگاه خود می نشینند و همه توجه ها رو به سمت جایگاه است. زمان برش کیک نیز جایگاه بر زیبایی برش کیک می افزاید. بهترین حالت برای نورپردازی جایگاه  عروس و داماد جایگاه با استیج می باشد با استیجی که محل جایگاه عروس داماد از میزهای میهمانان ارتفاع بالاتری داشته باشد که معمولا هم سطح استیج موزیک بهترین حالت می باشد.

نورپردازی جایگاه عروس و داماد

از بخش های مهم برای دیزاین جایگاه عروس و داماد است. جایگاه عروس و داماد همیشه بالاتر از میز و صندلی های مهمانان است بنابراین در جلو دید قرار می گیرد که باید به نحو احسن برای زیبایی و طراحی آن تلاش نمود. گرفتن عکس های یادگاری عروس و داماد با اقوام در همین جایگاه انجام می شود به همین دلیل زیبا بودن و طراحی آن می تواند تصاویر زیباتری را برای عروس و داماد ثبت کند. استفاده از گل، نورپردازی، مبلمان لوکس و … از مواردی که در زیبایی جایگاه تاثیرگذار است.

از آنجایی که جایگاه عروس و داماد به عنوان یکی از دیزاینهای مراسم از اهمیت ویژه ای نزد زوجها برخوردار است تزینات نورانی متنوعی را می توان برای دیزاین آن استفاده نمود.  بیشترین عکس و فیلم های بیادماندنی عروس داماد با جایگاهشان است مخصوصا عکس های گرفته شده با دوستان در بین یا آخر مراسم بی نظیر است و زیبا بودن این چیدمان بر تکمیل شدن خدمات خاص و حرفه ای تشریفات می افزاید. مکعب دکوراتیو ، استوانه دکوراتیو ، میز صدفی جزو مبلمان های بسیار کاربردی تر جایگاه عروس می باشند.

تهران پارتیکو

تهران پارتیکو مجری تهویه مطبوع مراسمات مختلف شما از جمله : سمینارها،کنفرانس ها ،همایش ها ،نمایشگاه ها،و تمامی مراسم ها و  جشن های شما در محیط های باز و بسته می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم از تهران پارتیکو برخورداری از تجربه چندین ساله کارشناسان خبره و دلسوز ماست که در همه مراحل اعم از انتخاب، ارسال و نصب تجهیزات در کنار شما بوده و برای هرچه بهتر شدن مراسم و نمایشگاه شما را کمک و همراهی می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با کار شناسان ما در تهران پارتیکو تماس حاصل فرمایید.